
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 12.8 mm |
| Width | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 20 |
| Height | 2.65 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 2.35 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Frequency | 205 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 12 mA |
| Number of Circuits | 8 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Number of Bits | 8 |
| Turn-On Delay Time | 4.8 ns |
| Propagation Delay | 22.1 ns |
| High Level Output Current | -12 mA |
| Low Level Output Current | 12 mA |
| Logic Function | D-Type, Flip-Flop |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Number of Outputs | 8 |
| Number of Input Lines | 2 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Clock Edge Trigger Type | Positive Edge |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 4
Distributors
pcbx
Unit Price$0.51062
Ext.Price$0.51062
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51062 | $0.51062 |
| 10 | $0.39552 | $3.95520 |
| 25 | $0.35579 | $8.89475 |
| 50 | $0.32005 | $16.00250 |
| 100 | $0.28790 | $28.79000 |
| 300 | $0.27378 | $82.13400 |
| 500 | $0.26035 | $130.17500 |
| 1000 | $0.24347 | $243.47000 |
